Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисо не пропусна да се опита да открадне момента на Дара и отново изведе своята особа на преден план.
Бойко се появи и обяви: Нямам охрана, не ме е страх
„Поздравявам певицата Дара за победата й на Евровизия. Гледам сега, че кметовете на Бургас и Пловдив искали домакинството догодина. Къде щяхте да посрещнете конкурса, ако аз не бях построил огромните спортни зали? А Терзиев къде ще посрещне толкова хиляди туристи в тази мръсна столица, и ако не бях построил Арена 8888 къде щеше да опъне червен килим?“, изтъкна Борисов.
Шефът на ГЕРБ е във Велинград за среща с актива на партията.
