Шампионките от ХК „Бяла“ записаха впечатляваща победа с 49:17 (29:6) над новака в елита ХК „Мартен-67“ в мач от третия кръг на женското хандбално първенство на България, проведен в зала „ОЗК Арена Бяла“.
С този успех „белите тигрици“ се изкачиха на върха в класирането на група А, като имат пълен актив от 4 точки и по-добра голова разлика от „Етър 64“, който този кръг почиваше.
В другата среща от групата ХК „Бъки“ спечели първа победа за сезона, надделявайки над гостуващия „Васил Левски“ с 30:15 (12:10).
