Инцидент с пътничка е станал в автобус от градския транспорт в Бургас след рязко спиране на превозното средство в района на оживено кръстовище.
На 19 май около 10:55 часа на кръстовището на улиците „Христо Ботев“ и „Сливница“ автобус, управляван от 50-годишен бургазлия, спрял внезапно, при което 54-годишна жена от квартал Долно Езерово паднала на пода в превозното средство.
Пострадалата е откарана за преглед в УМБАЛ – Бургас, където е установено, че е получила контузии в областта на кръста и тазобедрената става. След медицинския преглед жената е освободена за домашно лечение, без опасност за живота.
