В последните две седмици вече виждаме коалиция „Ново начало“ да работят в пълен синхрон, това заяви съпредседателят на „Продължаваме Промяната“ Кирил Петков в кулоарите на парламента.
Конституционният съдия беше избран от Бойко, Пеевски, БСП и ИТН. Вчера видяхме подуправителя на БНБ, който също беше избран от Бойко, Пеевски, БСП и ИТН. Този подуправител, който си затваряше очите, когато се раздаваха големите заеми в ББР. Освен това евроатлантическата част от коалицията „Ново начало“ – Бойко и Пеевски – с удоволствие избраха бивш член на комунистическите служби, проруски човек в КЕВР“, допълни Петков.
Той припомни и за случая с магистрала Русе-Търново. „Откъде идват парите. Тол таксите ще се качат с 10% през април, още 10% през септември. Така че българският народ всеки път, като започне да усеща, че старият модел се връща и парите започват да му се взимат, трябва да се сеща за Бойко, Пеевски, БСП и ИТН. Тази нова коалиция“, каза още той.
