Автомобил се е преобърнал на бул. “Народни будители“ в 08,17 часа тази сутрин. По-късно стана ясно, че виновен за катастрофата е шофьор, който се е движил по улица „Мур“. Мъжът не е спрял на знак „Стоп“ и отнел предимството на другия водач.
В пострадалия автомобил е бил мъж със своя 5-годишен син. Те са отведени за преглед в лечебно заведение. По предварителна информация детето е без наранявания, а бащата е получил леки контузии.
