Мотористи ще се съберат на рок-драг уикенд край моста на Колю Фичето при Бяла на 11 и 12 юли. Организатори на събитието са Община Бяла и мото клуб „Боляри“.
Програмата ще включва гонки с мотори по класове, много рок, игри за малки и големи, както и обособена къмпинг зона с осигурени всички удобства, където да се разпънат палатки.
На живо ще свирят рок групите „Тангра“, „Ънкъл Бен“, „Ер Голям“ и „Стронг“.
