Булевард „Христо Ботев“, една от основните входно-изходни точки на Русе и сред най-натоварените булеварди в града, е останал без улично осветление по цялото си протежение, съобщава читател на Информационна агенция АНОНС.
Липсата на осветление значително затруднява движението на автомобилите и повишава риска от пътнотранспортни инциденти, особено вечер. Местните жители настояват компетентните служби бързо да възстановят осветлението, за да се гарантира безопасността на движението по една от ключовите пътни артерии на града.
Все още не е ясно каква е причината за проблема и кога ще бъде отстранен.
