София е готова да посрещне „Евровизия“, чакаме с нетърпение този момент. Това заяви кметът на столицата Васил Терзиев.
„София има преднина заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети, с по-голяма зала и леглови капацитет.
Мащабът на „Евровизия“ изисква да се проведе в София, категоричен е Терзиев. И допълни, че очаква формалното решение на БНТ за града-домакин.
Според него събитието няма да струва повече от това във Виена – или около 37 млн. евро.
