Кметът на община Русе Пенчо Милков ще посети тренировъчната база на футболния „Дунав“, където ще се срещне с футболистите на отбора, ръководството и треньорския щаб по повод завръщането на тима сред елита на българския футбол.
На стадион „Дунав“ Пенчо Милков ще връчи почетен плакет на ръководството на клуба и грамоти на състезателите и треньорския екип в знак на признание за постигнатото през сезона.
АНОНС припомня, че Дунав ще бъде част от efbet лига след страхотното си представяне през настоящия сезон. Това стана ясно в понеделник след драматичен мач срещу „Фратрия“ на стадион „Спартак“ във Варна.
За последно Дунав беше част от efbet Лига през сезон 2019/20, а през следващата кампания отново ще е сред най-добрите. В следващия кръг тимът на Георги Чиликов приема втория във временното класиране Янтра.
